Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: SSDPE2MD016T401
6 287,81 zł
brutto
Producent: INTEL
Gwarancja: 60 miesięcy
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Intel |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 70 x 100.45 x 15 (mm) |
| Interfejs | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 1.6 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: zapis - 22 W, odczyt - 10 W; Podczas spoczynku: 4 W |
| Waga | 115 g |
| Szybkość zapisu | 1900 MB/s |
| Szybkość odczytu | 2800 MB/s |