Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: MZILT960HAHQ-00007
2 004,01 zł
brutto
Producent: SAMSUNG
Czas dostawy: zapytaj
| Interface | SAS 12.0 Gbps |
|---|---|
| Capacity | 960 GB |
| F/F | 2.5 inch |
| Seq. Read | 2100 MB/s |
| Seq. Write | 1000 MB/s |
| Ran. Read | 350K IOPS |
| Ran. Write | 30K IOPS |
| DWPD | 1(5yrs) |