Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: MZQLB960HAJR-00007
941,87 zł
brutto
Producent: SAMSUNG
Czas dostawy: zapytaj
| Rodzaj opakowania | OEM |
|---|---|
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Waga produktu | 9 g |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 32 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Głębokość produktu | 4,8 mm |
| Wysokość produktu | 30,5 mm |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4 W |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| NVMe | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Seria produktów | PM983 |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Typ dysku SSD | U.2 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Prędkość zapisu nośnika | 1100 MB/s |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| DWPD | 1.3 |