Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: 0F14688
935,00 zł
brutto
Producent: Hitachi Global Storage Sol.
Gwarancja: 60 miesięcy
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Hitachi Global Storage Technologies |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | HDD |
| Wymiary | 101.6 x 147 x 26.1 (mm) |
| Interfejs | SATA 3 |
| Max przepustowość | 6 Gbps |
| Format fizyczny | 3.5" |
| Pojemność | 4 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 11.4 W; Podczas spoczynku: 5.7 W |
| Waga | 690 g |
| Pamięć podręczna | 64 MB |