Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: ST8000AS0002
952,33 zł
brutto
Producent: Seagate
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Seagate |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | HDD |
| Wymiary | 101.6 x 147 x 26.1 (mm) |
| Interfejs | SATA 3 |
| Max przepustowość | 6 Gbps |
| Format fizyczny | 3.5" |
| Pojemność | 8 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 7.5 W; Podczas spoczynku: 5 W |
| Waga | 780 g |
| Pamięć podręczna | 128 MB |
| Szybkość zapisu/Szybkość odczytu | 190 MB/s |