Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: 0J36211
818,61 zł
brutto
Producent: Hitachi Global Storage Sol.
Gwarancja: 24
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Hitachi Global Storage Technologies |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | HDD |
| Wymiary | 7.0 x 70 x 100 (mm) |
| Interfejs | SATA 3 |
| Max przepustowość | 6 Gbps |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Zasilanie | Podczas pracy: 1.6 W; Podczas spoczynku: 0.5 W |
| Waga | 95g |
| Pamięć podręczna | 32 MB |