Karty Rozszerzeń

wyniki 1 - 52 wszystkich 517

Supermicro 2U ultra riser with 4GbE and 2 PCI-E x16 3.0, based on i350 AOC-2UR66-I4G
491,35 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu: RJ45
Ilość portów: 4
Przepustowość: 1 GB/s
Typ portu rozszerzeń: 2x PCI-E 3.0 x16
Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XS
906,21 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset : Intel 82599ES
Typ: Ultra Riser Adapter
Ilość portów : 2
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) 1x PCI-E 3.0 x16
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Kompatybilne systemy: Supermicro SYS-2028U-TRTP+, SYS-6028U-TRTP+
Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XT
917,78 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x16 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra Riser 4-port GbE, Intel i350 (For Integration Only) AOC-2UR68-I4G
457,24 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) 1x PCI-E 3.0 x16
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra 4-port 10G RJ45, 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-
1223,70 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Data Transfer Rate: 10Gbase-T
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x16
Supermicro 2U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 4 NVMe pors, Intel X540 AOC-2UR8N4-I2XT
1041,02 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra Riser with 4 10Gbase-T and 4 NVMe ports, Intel X540 AOC-2URN4-I4XT
1703,50 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro SSD-DM032-SMCMVN1
260,80 zł
brutto
Producent: Supermicro
Pojemność dysku: 32 GB
Technologia dysku: SSD - półprzewodnikowy
Interfejs: SATA III
Supermicro 2-port GbE MicroLP Adapter with Intel 82580 AOC-CG-i2
277,87 zł
brutto
: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet Adapter
MicroCloud Server: SYS-5037MC-H8TRF
Kompatybilne płyty główne: X9SCD-F
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Supermicro 2-port GbE card Micro LP i350 with Intel i350 AOC-CGP-I2
277,87 zł
brutto
: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet Adapter
Features: IEEE 802.3 auto-negotiation for speed, duplex, & flow control IEEE 802.3x and 802.3z compliant flow...
Device Type: FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Przepustowość: 1Gb/s
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 2.1 x4 (2.5GT/s or 5GT/s) interface
Supermicro 1-port SFP+ 10GbE Micro LP with Intel 82599EN AOC-CTG-I1S
561,22 zł
brutto
: 1-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections : Single SFP+ port and dual USB 2.0 ports
Supermicro MicroLP 2-port 10GbE SFP+ adapter with Intel 82599ES AOC-CTG-I2S
954,10 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit 10GbE (2 SFP+ / 2 USB 2.0) Ethernet Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Chipset: Intel 82599ES
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Cechy karty : Preboot eXecution Environment (PXE) support, Simple Network Management Protocol (SNMP) and Remote,...
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T controller, Intel X540 AOC-CTG-I2T
993,70 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet Adapter
Chipset: Intel X54010GbE
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Szybkość portów : do 10Gb/port
Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T, Intel X550 AOC-CTGS-I2T-O
869,91 zł
brutto
: MicroLP 2-port 10Gbase-T
Chipset: Intel X550
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x4
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
: Intel QuickData Technology
Supermicro Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10GBASE-LR AOC-E10GSFPLR
2236,67 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : SFP+ transceiver module
Cechy karty rozszerzeń: For long range fiber cables (up to 3000m)
Supermicro Intel 1G/10G Dual-Rate SFP+ Short Range Transceiver AOC-E10GSFPSR
566,72 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: Duplex LC connector, Ucooled 850nm VCSEL laser, Hot-pluggable SFP+ footprint, Built-in digital...
Temperatura robocza: 0°C do 70°C
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X8DTU-6TF+
Kompatybilne systemy: 1026T-6RFT+, 6016T-6RFT+, 2026T-6RFT+, 6026T-6RFT+
Supermicro SIOM 2-port GbE, Intel i350-AM2 AOC-MGP-I2-O
252,56 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Chipset: Intel i350-AM4
Ilość portów : 2
Typ portu : RJ45
OS Supports : Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 (x64 Edition), Windows 8.1, 8, 7 (x64 Edition), RedHat Linux,...
Supermicro SIOM 4-port GbE, Intel i350-AM4 AOC-MGP-I4-O
342,25 zł
brutto
: 4-Port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PXE Boot Support, Jumbo Frames support, Intel i350 GbE controller, iSCSI Remote Boot Support, Asset...
Chipset: Intel i350-AM4
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 1
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 (x64 Edition), Windows 8.1, 8, 7 (x64 Edition), RedHat Linux,...
Supermicro SIOM 4-port 10G SFP+, Intel XL710 AOC-MTG-I4S-O
825,34 zł
brutto
: SIOM 4-port 10 Gigabit Ethernet Adapter
Cechy karty rozszerzeń: Intel Flow Director, Intelligent Offloads, RoHS compliant 6/6, Quad SFP+ Connectors, Low Power...
Cechy I/O portów: Intel Flow Director MSI-X support Multiple Queues: 1,536 TX and RX queues per port Tx/Rx IP, SCTP,...
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Supermicro SIOM 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES AOC-MTGN-I2S-O
820,39 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit Ethernet
Rodzaj urządzenia : Intel 10GbE network controller 82599
I/O ports: Super I/O Module (SIOM) Form Factor
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
ROHS: RoHS Compliant 6/6, Pb Free
Typ portu : Dual SFP+ ports
Supermicro 2-port GbE NIC card for X8 UIO DP MB and systems AOC-PG-I2+
334,89 zł
brutto
: 2-port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PCI Express 2.0 (2.5GT/s), Next-Generation VMDq, Low-latency interrupts, Direct Cache Access (DCA),...
Typ portu: RJ45
Ilość portów : 2
Comsumtion Operational : 3W
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
OS Required: Windows, Linux, VMWare, FreeBSD, Netware
Supermicro Standard LP 25GbE SFP+, Broadcom BCM57414 AOC-S25G-B2S-O
1066,34 zł
brutto
: Standard LP 25GbE SFP+
Broadcom : BCM57414
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 122HDD - HBA AOC-S3008L-L8E
1014,02 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Add-on Card
Dimensions (WxDxH): H x L 2.7" x 6.6"
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
Channel Quantity: 8-port (internal), 12Gb/s per port
Procesor: 1.2 GHZ
Cechy karty rozszerzeń: Automatically negotiates PCI-E (1.x, 2.x and 3.x) link widths, Power management support, Port...
RAID Level: IT/HBA Mode
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 63HDD - RAID 0,1,10 AOC-S3008L-L8I
1032,56 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : SAS3 controller
Procesor: 1.2 GHZ
Pamięć RAM : External Memory Interface Support: Flash ROM, NVSRAM
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
RAID: 0, 1 and 10
Max Storage Devices Quantity: Supports 63 Devices
Moc operacyjna : 19 Wat
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 240HDD - RAID 0,1,10,5,6,50,60
2691,14 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : RAID Adapter Card
Typ portu rozszerzeń : Gen3 PCI-E X 8
Features: Low-profile, Supercap, Supports 55C, Enlarged venting hole mounting bracket for improved air flow
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
Max Storage Devices Quantity: 240 SATA/SAS drives
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6 " (H x L)
Channel Quantity: 8 internal SAS3 ports w/ 2 mini SAS HD
Supermicro RAID Controler BC3108, 8 int.,2GB Cache - 12Gb/s - Gen-3 - RAID 0,1,10,5,6,50,60 (Support
2101,10 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Storage controller (RAID)
Typ portu rozszerzeń : PCIe 3.0
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6" H x L
Interface Type: SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s
Max Storage Devices Quantity: 16
RAID: RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, RAID 60
Procesor: LSI LSISAS3108
Supermicro Standard LP 40GbE with 2 QSFP ports, Intel XL710 AOC-S40G-I2Q
1515,32 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.9 x 2.73in (L x H) - Height of end brackets: standard: 4.725, low-profile: 3.13 in
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 3.0 (8GT/s)
Ilość portów : 2 QSFP+ Port
Comsumtion Operational: Typical power consumption: 4.9W - Maxium power consumption: 7W
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Supermicro Standard LP 2-port GbE with Intel i350 AOC-SGP-I2
375,80 zł
brutto
Procesor: 1 x I350 - Intel
Typ: Network adapter
Sloty PCI-E: PCI Express 2.1 x4
Dimensions (WxDxH): 3.9 in x 2.7 in
Compliant Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1as, IEEE 802.3az
Moc operacyjna : 4 Waty
Typ portu : RJ45
Supermicro 4-port GbE standard LP card based on Intel i350 AOC-SGP-I4
782,97 zł
brutto
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Przepustowość: 1 GB/s
Comsumtion Operational: Low Power Consumption (5W Typical)
ROHS: RoHS compliant 6/6
Dimensions (WxDxH): 3.9 x 2.5 in
Supermicro Std LP 1-port 100G QSFP28, Intel Omni-Path
3255,69 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Omni-Path Host Fabric Adapter
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 2.713 in x 6.6 in (H x L) Standard Bracket: 0.725 in x 4.725 in Low Profile Bracket: 0.725...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express Gen3 x16
Comsumtion Operational: Standard Low-Profile Form Factor
OS Supports: Red Hat Enterprise Linux SUSE Enterprise Linux Server CentOS Scientific Linux
Temperatura robocza: Operating temperature: 0°C to 40°C (32°F to 104°F) Storage temperature: -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)...
Supermicro 2-port 10G Standard LP NIC Card with CX4 connectors AOC-STG-I2
1346,95 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Network adapter
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8
Procesor: Intel 82598EB
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
OS Supports: Windows, Linux, VMWare
Interface and Connections: 2 x network - Ethernet 10GBase-CX4
Kompatybilne płyty główne: Wszystkie, które mają PCI-e x8 slot
Supermicro 2-port 10GbE Standard LP Adapter with RJ45 connectors AOC-STG-I2T
1346,95 zł
brutto
Chipset: Intel X540 10GbE controller with integrated 10GBase-T copper PHYs
LAN ports: Dual RJ-45 connectors with speed up to 10Gb/port
Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Dimensions (WxDxH): 5.37 in x 2.50 in
Moc : 13W
OS Supports: Windows Server 2008 R2 SP1, 7 SP1, Server 2008 SP2, Vista SP2, Server 2003 R2, 2003 SP2, 2008 SP2,...
Features: Load balancing on multiple CPUs, Intel QuickData Technology: DMA engine that enhances data
Supermicro 4-port 10Gbe Standard LP with SFP+, Intel XL710-AM1 AOC-STG-I4S
1358,50 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB dimensions: 14.99cm (5.9in) x 6.90cm (2.73in) (L x H) Height of end brackets: standard 12cm...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s) interface
Cechy karty rozszerzeń: Intel XL710-AM1 controller
Moc : 4W - 8W
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Kompatybilne płyty główne: Musi miec minimum jeden PCI-E x8 slot
Supermicro Standard Low-profile 1-port 10GbE SFP+ 82599EN; OEM and Bundled only AOC-STGN-I1S
617,35 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: Intel 82599EN
Port Quantity: Single-port 10GbE
OS Supports: VMWare - RedHat EL, SuSe SLES - FreeBSD Windows Server 2012 (x64 edition), Windows 8 (x64 edition and...
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 2.0 x8
Connections: 1 SFP+ port
ROHS: RoHS compliant 6/6
Data Transfer Rate: 10Gb/port (Ethernet)
Supermicro 2-port SFP+ 10GbE Standard LP with SFP+ connectors AOC-STGN-I2S
1122,46 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Intel 82599ES 10GbE controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.37 x 2.50 in
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections: Dual SFP+ Connectors
OS Supports: Windows Vista SP2, 2003 SP2, 2008 SP2 - FreeBSD / RedHat EL, SuSe SLES
Features: Fibre Channel over Ethernet (FCoE) Support Intel QuickData Technology iSCSI Remote Boot Support...
Compliant Standards: RoHS compliant 6/6 VMDq, Next-Generation VMDq, and PC-SIG SR-IOV for Virtualized Environments
Supermicro AOC-STGN-I2SF
1898,98 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Network Adaptor
Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.0 (5GT/s)
Form Factor: Compact size low-profile standard form factor
OS Required: Windows Vista SP2, 2003 SP2, 2008 SP2 - RedHat EL, SuSe SLES - FreeBSD
Features: Load balancing on multiple CPUs, iSCSI remote boot support, Intel PROSet Utility for Windows Device...
ROHS: RoHS Compliant 6/6, Pb Free
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
Supermicro Standard Low-profile dual-port 10Gbase-T with NC-SI, Intel X550 AOC-STGS-I2T-O
1346,95 zł
brutto
Type: 10GbE
Form Factor: Standard LP
Interface: PCI Express 3.0 x4 (8GT/s)
Controller: Intel X550-AT2
Connection: 2 RJ45 (10GBase-T)
Power (W): 11
Key Features: IEEE802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE); VXLAN and NVGRE; VMDq, PCI-SIG SR-IOV for Virtulization...
Supermicro 1U Ultra Riser with 2 10Gbase-T, Intel X540 AOC-UR-I2XT
1007,47 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 1
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (internal)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 1U Ultra Riser with 4 GbE ports, Intel i350
418,18 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Channel Quantity: 4-port GbE
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 1U Ultra Riser with 2 10G SFP+ and 2 NVMe ports, Intel 82599ES (For Integration Only)
895,22 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel 82599ES
Typ: Ultra Riser Adapter
Channel Quantity: 2-port 10G SFP+ 2x NVMe Ports
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Connections: SFP+
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 1U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 2 NVMe ports, Intel X540 (For Integration Only)
853,40 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Channel Quantity: 2-port 10GBase-T 2x NVMe Ports
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 1U Ultra Riser with 2 GbE, 2 SFP+ and 2 NVMe, based on i350 and X710 AOC-URN2-I4GXS-O
1134,02 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser Card with 2 GbE
Connections: 2 SFP+ and 2 NVMe
Procesor: i350 i X710
Supermicro 1U Ultra Riser with 4 10Gbase-T and 2xNVMe Intel X540 (For Integration Only)
1580,24 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Channel Quantity: 4-port 10Gbase-T 2x NVMe Ports
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 1U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 6 NVMe ports AOC-URN6-I2XT
1145,02 zł
brutto
Przeznaczenie: 1U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ portu rozszerzeń : 2x RJ45 ports 6x NVMe Ports
Controller Type : 10GBase-T
Connectivity Technology: Wired
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+
Kompatybilne systemy: Supermicro SYS-1028U-TN10RT+
Supermicro MicroLP 2-port GbE card based on Intel i350 for 12 node MicroCloud AOM-CGP-I2M
328,48 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Micro LP cards
Sloty PCI-E: PCI-E x4
Features: Intel i350
Port Quantity: Dual Gigabit Ethernet ports
Vendor Compatible Products: Compatible with Twin Family, MicroCloud Servers 5037MC-H12TRF and 5038ML-H12TRF
Included Accessories: Includes Riser and Bracket
Typ portu : RJ45
Supermicro MicroLP 1port 10GbE with SFP+ connector, based on Intel 82599EN for 12 node MicroCloud
701,54 zł
brutto
Dimensions (WxDxH): Card PCB dimensions (without end brackets): 12.8cm (5.04in) x 5.0cm (1.97in) x 2.35cm (0.93in)
Rodzaj urządzenia : Networking card
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8 2.0 (up to 5GT/s)
Features: Fibre Channel over Ethernet (FCoE) Support, Intel PROSet Utility for Windows Device Manager
Sloty PCI-E: 1x PCI Express 2.0
OS Supports: Windows 7, 2003, 2008, 2008 R2, Vista, RedHat EL, SuSe SLES, FreeBSD, VMWare
Features: PC-SIG SR-IOV for Virtualized Environments Load Balancing on Multiple CPUs iSCSI Remote Boot Support...
Supermicro SKYHAWK (PCI-X LP) SATA ASR-2020SA/64MB ROHS (PART)
1344,19 zł
brutto
Płyta główna: • X6DAL-TB2 • X6DAT-G • X6DHT-G • X6DHP-TG • UWAGA: AOC-2020SA jest kompatybilny TYLKO z tymi płytami...
Systemy: • SS6014P-T • SS6014P-TR • SS6024H-T • SS6024H-TR • SS7044H-T • SS7044H-TR • UWAGA: AOC-2020SA jest...
Obsługa urządzeń: 1 dysk twardy SATA na port (punkt-punkt)
Prędkość przesyłu danych: Do 150 MB / s na port
Poziomy RAID: 0, 1, 10, 5, JBOD
Pamięć podręczna: 64 MB wbudowanej pamięci DDR ECC
Rodzaj magistrali: 64-bit / 100MHz PCI-X

Dodatkowe karty rozszerzeń – do czego służą?

AOC, czyli układy elektroniczne drukowane na specjalnych płytkach, nie tylko zwiększają funkcjonalność komputera, ale także pozwalają poprawić jego moc obliczeniową i osiągi. Dzięki nim można zwiększyć liczbę portów szeregowych i równoległych, a także stworzyć nowe interfejsy komunikacyjne oraz zainstalować cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia. To najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie możliwości i wydajności urządzeń przemysłowych przy jednoczesnym zachowaniu ich dotychczasowych funkcji.

Karty rozszerzeń – kategorie

Karty rozszerzeń można podzielić na dwie kategorie –pomiarowe i komunikacyjne. Te pierwsze dają możliwość przyłączenia dodatkowych czujników, np. temperatury i ciśnienia, oraz stałego monitorowania stanów wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych.

Karty komunikacyjne zwiększają natomiast liczbę interfejsów, tworząc dodatkowe wejścia, co jest szczególne ważne w przypadku sprzętów o dużej mocy obliczeniowej wykorzystywanych w celach przemysłowych. Produkty dostępne w naszym sklepie, m.in. karty rozszerzeń AOC Supermicro, wykorzystują najważniejsze magistrale komunikacyjne: PCI, Mini-PCI, ISA oraz PCI Express.

Najpopularniejsze karty rozszerzeń

Oprócz standardowych kart graficznych, dźwiękowych, modemów oraz kart telewizyjnych, nasza oferta obejmuje wysokiej jakości karty sieciowe oraz kontrolery RAID. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów.