Karty Rozszerzeń

wyniki 1 - 52 wszystkich 77

2U ultra riser with 4GbE and 2 PCI-E x16 3.0, based on i350
510,45 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu: RJ45

2U Ultra Riser 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES (For Integration Only)
932,56 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset : Intel 82599ES
Typ: Ultra Riser Adapter
Ilość portów : 2

2U Ultra Riser 2-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only)
938,16 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

2U Ultra Riser 4-port GbE, Intel i350 (For Integration Only)
476,34 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

2U Ultra Riser 4-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only)
1588,37 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

2U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 4 NVMe pors, Intel X540
1075,13 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

2U Ultra Riser with 4 10Gbase-T and 4 NVMe ports, Intel X540
1748,27 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

2-port GbE MicroLP Adapter with RJ45 connectors
293,53 zł
brutto

: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet...
MicroCloud Server: SYS-5037MC-H8TRF
Kompatybilne płyty główne: X9SCD-F
Typ portu : RJ45

2-port GbE card Micro LP i350, OEM and Bundle only
293,53 zł
brutto

: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet...
Features: IEEE 802.3 auto-negotiation for...
Device Type: FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu : RJ45

MicroLP 1-port 56Gb IB Adapter
2803,28 zł
brutto

: Mellanox ConnectX-3 FDR Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0°C to 55°C (32°F to 131°F)

MicroLP single-port IB QDR ConnectX-3 with QSFP connector
2506,41 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s)
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0?C to 55?C

1-port SFP+ 10GbE Micro LP, OEM and Bundle only
778,26 zł
brutto

: 1-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet...
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections : Single SFP+ port and dual USB...

MicroLP 2-port 10GbE SFP+ adapter with Intel 82599ES
1306,04 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit 10GbE (2 SFP+...
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Chipset: Intel 82599ES
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)

MicroLP 2-port 10Gbase-T controller, Intel X540
1431,28 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet...
Chipset: Intel X54010GbE
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2

MicroLP 2-port 10Gbase-T, Intel X550
1226,09 zł
brutto

: MicroLP 2-port 10Gbase-T
Chipset: Intel X550
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x4
Typ portu : RJ45

Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10GBASE-LR
2290,04 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : SFP+ transceiver module
Cechy karty rozszerzeń: For long range fiber cables (up...

SFP+ transceiver 1G/10G Dual-rate Short Range
772,66 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: Duplex LC connector, Ucooled...
Temperatura robocza: 0°C do 70°C
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X8DTU-6TF+
Kompatybilne systemy: 1026T-6RFT+, 6016T-6RFT+,...

SIOM 2-port GbE, Intel i350-AM2
263,90 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Chipset: Intel i350-AM4
Ilość portów : 2
Typ portu : RJ45

SIOM 4-port GbE, Intel i350-AM4
438,89 zł
brutto

: 4-Port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PXE Boot Support, Jumbo Frames...
Chipset: Intel i350-AM4
Typ portu : RJ45

SIOM 4-port 10G SFP+, Intel XL710
1260,20 zł
brutto

: SIOM 4-port 10 Gigabit Ethernet...
Cechy karty rozszerzeń: Intel Flow Director, Intelligent...
Cechy I/O portów: Intel Flow Director MSI-X...
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012,...

SIOM 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES
815,71 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit Ethernet
Rodzaj urządzenia : Intel 10GbE network controller...
I/O ports: Super I/O Module (SIOM) Form Factor
Temperatura robocza: 0°C do 55°C

SIOM 4-port 10Gbase-T, Intel X550
1500,05 zł
brutto

Typ: Ethernet Adapter
Chipset: Intel X550
Connectivity Technology : Wired
Port Quantity: 4-port 10GBase-T

SIOM 2-port 10Gbase-T, Intel X550
838,64 zł
brutto

Typ: Ethernet Adapter
Chipset: Intel X550
Packaged Quantity: 1
I/O ports: Super I/O Module (SIOM)

2-port GbE NIC card for X8 UIO DP MB and systems
322,04 zł
brutto

: 2-port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PCI Express 2.0 (2.5GT/s),...
Typ portu: RJ45
Ilość portów : 2

Standard LP 25GbE SFP+, Broadcom BCM57414
2007,69 zł
brutto

: Standard LP 25GbE SFP+
Broadcom : BCM57414

SAS-2/6Gbps/LSI2208/1GB cache/4 HDD/16Watts/Gen3 PCI-E/RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
2181,58 zł
brutto

Typ : Storage Controller
Interface Type: SAS-600 (6Gbps)
Channel Quantity: 4x internal SATA ports
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E X 8

8 internal port, 6Gb SAS/SATA, Gen3, RAID
2689,22 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: 8 internal ports, Supports 240...
RAID: Supports RAID 0, 1, 5, 6, 10,...
Procesor: 800MHz
Moc : 20 Wat

2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - HBA
806,77 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: LSISAS 2308, 8 internal ports,...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E Gen3 X 8
Procesor: 800 MHZ
Channel Quantity: 8 internal ports (6Gb/s per port)

2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - R0, 1, 10
841,43 zł
brutto

Features: Low profile
Typ portu rozszerzeń : STD PCI-E Gen3 X 8
Channel Quantity: 8 internal ports
Procesor: 800 MHZ

STD Gen-3 PCI-e@8Gb/s,6Gb/s SAS,8 internal ports,low profile,RAID 0,1,10
704,46 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Add-On-Card
Features: Low-Profile
Typ portu rozszerzeń : PCI-E at 8Gb/s
Interface Type: SAS 6Gb/s

8 internal ports, low-profile,  12Gb/s per port- Gen-3, 122HDD - HBA
961,07 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Add-on Card
Dimensions (WxDxH): H x L 2.7" x 6.6"
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
Channel Quantity: 8-port (internal), 12Gb/s per port

8 internal ports, low-profile,  12Gb/s per port- Gen-3, 63HDD - RAID 0,1,10
977,85 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : SAS3 controller
Procesor: 1.2 GHZ
Pamięć RAM : External Memory Interface...
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0

8 internal ports, low-profile,  12Gb/s per port- Gen-3,  240HDD - RAID 0,1,10,5,6,50,60
2746,26 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : RAID Adapter Card
Typ portu rozszerzeń : Gen3 PCI-E X 8
Features: Low-profile, Supercap, Supports...
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60

8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3 - RAID 0,1,10,5,6,50,60 (Supports 16 drives)
2173,19 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Storage controller (RAID)
Typ portu rozszerzeń : PCIe 3.0
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6" H x L
Interface Type: SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s

	AOC-S40G-i2Q: Standard LP 40GbE with 2 QSFP ports, Intel XL710
2404,10 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.9 x 2.73in (L x H) -...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 3.0 (8GT/s)
Ilość portów : 2 QSFP+ Port

16 internal sas-3, 12 Gb,HF,RoHS/REACH, No RAID, only HBA
2583,00 zł
brutto

Procesor: 1.1 GHz
Rodzaj urządzenia : SAS Controller
Channel Quantity: 16 internal SAS3 ports
RAID: No RAID

2108 based SAS/SATA RAID- 4 internal ports& 4 external ports
1896,44 zł
brutto

Procesor: 800 MHZ
Max Storage Devices Quantity: 240
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6 " (H x L)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E X 8 Gen2 (STD)

Kontroler RAID LSI2108 512MB RAID 0,1,5,6,10,50,60
1578,03 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : Low-Profile PCI-E x8
Dimensions (WxDxH): 2.71 in x 6.6 in (HxL)
Onboard Memory/Cache: 512MB 800MHz DDR2 on-card cache
Max Storage Devices Quantity: Supports 1.5, 3.0 and 6.0 Gb/s

OEM Only
1976,39 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI Express
Rodzaj urządzenia : Storage controller (RAID) -...
Controller Interface Type: Storage controller (RAID) -...
Max Storage Devices Quantity: 240

2-port Gigabit Standard LP NIC Card, OEM and Bundle only
396,39 zł
brutto

Typ: Network adapter
Features: Plug-in card - low profile
Procesor: 1 x 82575EB - Intel
Typ portu : RJ45

4-port Gigabit Standard LP NIC Card, OEM and Bundle only
1149,50 zł
brutto

Procesor: 2 x 82576 - Intel
Rodzaj urządzenia : Network adapter - 4 ports
Sloty PCI-E: PCI Express 2.0 x4
Connectivity Technology: Wired

Standard LP 2-port GbE with Intel i350
393,60 zł
brutto

Procesor: 1 x I350 - Intel
Typ: Network adapter
Sloty PCI-E: PCI Express 2.1 x4
Dimensions (WxDxH): 3.9 in x 2.7 in

4-port GbE card based on Intel i350, OEM and Bundle only
806,77 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Przepustowość: 1 GB/s

Standard LP 1-port Omni Path controller, Intel 100HFA016LS
4288,79 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Omni-Path Host Fabric Adapter
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 2.713 in x 6.6 in (H x...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express Gen3 x16
Comsumtion Operational: Standard Low-Profile Form Factor

Standard low-profile 4-port 10GbE SFP+ Broadcom BCM57840S
2290,04 zł
brutto

Dimensions (WxDxH): 13.72cm (5.4in) x 6.90cm (2.73in)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0
Ilość portów : 8
Przepustowość: 8 GT/s

2-port 10G Standard LP NIC Card, OEM and Bundle only
1668,32 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Network adapter
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8
Procesor: Intel 82598EB
Temperatura robocza: 0°C do 55°C

2-port 10GbE Standard Adapter with RJ45 connectors
1719,76 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Dimensions (WxDxH): 5.37 in x 2.50 in
Moc : 13W
OS Supports: Windows? Server 2008 R2 SP1, 7...

4-port 10Gbe Standard LP with SFP+, Intel XL710-AM1
2518,14 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB dimensions: 14.99cm...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s) interface
Cechy karty rozszerzeń: Intel XL710-AM1 controller

Standard Low-profile 1-port 10GbE SFP+ 82599EN; OEM and Bundled only
749,75 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: Intel 82599EN
Port Quantity: Single-port 10GbE
OS Supports: VMWare - RedHat EL, SuSe SLES -...
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 2.0 x8

Dodatkowe karty rozszerzeń – do czego służą?

Karty rozszerzeń, czyli układy elektroniczne drukowane na specjalnych płytkach, nie tylko zwiększają funkcjonalność komputera, ale także pozwalają poprawić jego moc obliczeniową i osiągi. Dzięki nim można zwiększyć liczbę portów szeregowych i równoległych, a także stworzyć nowe interfejsy komunikacyjne oraz zainstalować cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia. To najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie możliwości i wydajności urządzeń przemysłowych przy jednoczesnym zachowaniu ich dotychczasowych funkcji.

Karty rozszerzeń – kategorie

Karty rozszerzeń można podzielić na dwie kategorie –pomiarowe i komunikacyjne. Te pierwsze dają możliwość przyłączenia dodatkowych czujników, np. temperatury i ciśnienia, oraz stałego monitorowania stanów wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych. Karty komunikacyjne zwiększają natomiast liczbę interfejsów, tworząc dodatkowe wejścia, co jest szczególne ważne w przypadku sprzętów o dużej mocy obliczeniowej wykorzystywanych w celach przemysłowych. Produkty dostępne w naszym sklepie, m.in. karty rozszerzeń AOC Supermicro, wykorzystują najważniejsze magistrale komunikacyjne: PCI, Mini-PCI, ISA oraz PCI Express.

Najpopularniejsze karty rozszerzeń

Oprócz standardowych kart graficznych, dźwiękowych, modemów oraz kart telewizyjnych, nasza oferta obejmuje wysokiej jakości karty sieciowe oraz kontrolery RAID. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów.