Karty Rozszerzeń

wyniki 1 - 52 wszystkich 451

Supermicro 2U ultra riser with 4GbE and 2 PCI-E x16 3.0, based on i350 AOC-2UR66-I4G
471,36 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu: RJ45

Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XS
869,38 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset : Intel 82599ES
Typ: Ultra Riser Adapter
Ilość portów : 2

Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XT
880,46 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

Supermicro 2U Ultra Riser 4-port GbE, Intel i350 (For Integration Only) AOC-2UR68-I4G
438,64 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

Supermicro 2U Ultra Riser 4-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only) AOC-2UR6-I4XT
1489,06 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

Supermicro 2U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 4 NVMe pors, Intel X540 AOC-2UR8N4-I2XT
998,69 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

Supermicro 2U Ultra Riser with 4 10Gbase-T and 4 NVMe ports, Intel X540 AOC-2URN4-I4XT
1634,23 zł
brutto

Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45

Supermicro 2-port GbE MicroLP Adapter with Intel 82580 AOC-CG-i2
266,57 zł
brutto

: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet...
MicroCloud Server: SYS-5037MC-H8TRF
Kompatybilne płyty główne: X9SCD-F
Typ portu : RJ45

Supermicro 2-port GbE card Micro LP i350 with Intel i350 AOC-CGP-I2
266,57 zł
brutto

: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet...
Features: IEEE 802.3 auto-negotiation for...
Device Type: FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu : RJ45

Supermicro MicroLP 1-port 56Gb IB Adapter AOC-CIBF-M1
2635,56 zł
brutto

: Mellanox ConnectX-3 FDR Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0°C to 55°C (32°F to 131°F)

Supermicro MicroLP single-port IB QDR ConnectX-3 with QSFP connector AOC-CIBQ-M1
2355,79 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s)
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0?C to 55?C

Supermicro 1-port SFP+ 10GbE Micro LP with Intel 82599EN AOC-CTG-I1S
538,41 zł
brutto

: 1-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet...
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections : Single SFP+ port and dual USB...

Supermicro MicroLP 2-port 10GbE SFP+ adapter with Intel 82599ES AOC-CTG-I2S
915,28 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit 10GbE (2 SFP+...
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Chipset: Intel 82599ES
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)

Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T controller, Intel X540 AOC-CTG-I2T
953,29 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet...
Chipset: Intel X54010GbE
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2

Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T, Intel X550 AOC-CTGS-I2T-O
834,53 zł
brutto

: MicroLP 2-port 10Gbase-T
Chipset: Intel X550
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x4
Typ portu : RJ45

Supermicro Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10GBASE-LR AOC-E10GSFPLR
2145,71 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : SFP+ transceiver module
Cechy karty rozszerzeń: For long range fiber cables (up...

Supermicro Intel 1G/10G Dual-Rate SFP+ Short Range Transceiver AOC-E10GSFPSR
543,68 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: Duplex LC connector, Ucooled...
Temperatura robocza: 0°C do 70°C
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X8DTU-6TF+
Kompatybilne systemy: 1026T-6RFT+, 6016T-6RFT+,...

Supermicro SIOM 2-port GbE, Intel i350-AM2 AOC-MGP-I2-O
238,60 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Chipset: Intel i350-AM4
Ilość portów : 2
Typ portu : RJ45

Supermicro SIOM 4-port GbE, Intel i350-AM4 AOC-MGP-I4-O
403,80 zł
brutto

: 4-Port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PXE Boot Support, Jumbo Frames...
Chipset: Intel i350-AM4
Typ portu : RJ45

Supermicro SIOM 4-port 10G SFP+, Intel XL710 AOC-MTG-I4S-O
791,78 zł
brutto

: SIOM 4-port 10 Gigabit Ethernet...
Cechy karty rozszerzeń: Intel Flow Director, Intelligent...
Cechy I/O portów: Intel Flow Director MSI-X...
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012,...

Supermicro SIOM 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES AOC-MTGN-I2S-O
787,02 zł
brutto

: 2-Port 10 Gigabit Ethernet
Rodzaj urządzenia : Intel 10GbE network controller...
I/O ports: Super I/O Module (SIOM) Form Factor
Temperatura robocza: 0°C do 55°C

Supermicro 2-port GbE NIC card for X8 UIO DP MB and systems AOC-PG-I2+
293,49 zł
brutto

: 2-port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PCI Express 2.0 (2.5GT/s),...
Typ portu: RJ45
Ilość portów : 2

Supermicro Standard LP 25GbE SFP+, Broadcom BCM57414 AOC-S25G-B2S-O
1335,46 zł
brutto

: Standard LP 25GbE SFP+
Broadcom : BCM57414

Supermicro SAS-2/6Gbps/LSI2208/1GB cache/4 HDD/16Watts/Gen3 PCI-E/RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
2048,59 zł
brutto

Typ : Storage Controller
Interface Type: SAS-600 (6Gbps)
Channel Quantity: 4x internal SATA ports
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E X 8

Supermicro 8 internal port, 6Gb SAS/SATA, Gen3, RAID AOC-S2208L-H8IR
2527,87 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: 8 internal ports, Supports 240...
RAID: Supports RAID 0, 1, 5, 6, 10,...
Procesor: 800MHz
Moc : 20 Wat

Supermicro 2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - HBA AOC-S2308L-L8E
751,12 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: LSISAS 2308, 8 internal ports,...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E Gen3 X 8
Procesor: 800 MHZ
Channel Quantity: 8 internal ports (6Gb/s per port)

Supermicro 2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - R0, 1, 10 AOC-S2308L-L8I
783,33 zł
brutto

Features: Low profile
Typ portu rozszerzeń : STD PCI-E Gen3 X 8
Channel Quantity: 8 internal ports
Procesor: 800 MHZ

Supermicro Gen-3 PCI-e@8Gb/s,6Gb/s SAS,8 internal ports,low profile,RAID 0,1,10 AOC-S2308L-L8I+
654,00 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Add-On-Card
Features: Low-Profile
Typ portu rozszerzeń : PCI-E at 8Gb/s
Interface Type: SAS 6Gb/s

Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 122HDD - HBA AOC-S3008L-L8E
896,29 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Add-on Card
Dimensions (WxDxH): H x L 2.7" x 6.6"
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
Channel Quantity: 8-port (internal), 12Gb/s per port

Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 63HDD - RAID 0,1,10 AOC-S3008L-L8I
912,65 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : SAS3 controller
Procesor: 1.2 GHZ
Pamięć RAM : External Memory Interface...
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0

Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 240HDD - RAID 0,1,10,5,6,50,60
2581,72 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : RAID Adapter Card
Typ portu rozszerzeń : Gen3 PCI-E X 8
Features: Low-profile, Supercap, Supports...
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60

Supermicro 8 internal low-profile, 12Gb/s - Gen-3 - RAID 0,1,10,5,6,50,60 (Supports 16 drives)
1925,07 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Storage controller (RAID)
Typ portu rozszerzeń : PCIe 3.0
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6" H x L
Interface Type: SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s

Supermicro Standard LP 40GbE with 2 QSFP ports, Intel XL710 AOC-S40G-I2Q
1561,39 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.9 x 2.73in (L x H) -...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 3.0 (8GT/s)
Ilość portów : 2 QSFP+ Port

Supermicro 16 internal sas-3, 12 Gb,HF,RoHS/REACH, No RAID, only HBA AOC-S8076L-L16E
2422,83 zł
brutto

Procesor: 1.1 GHz
Rodzaj urządzenia : SAS Controller
Channel Quantity: 16 internal SAS3 ports
RAID: No RAID

Supermicro 2108 based SAS/SATA RAID- 4 internal ports& 4 external ports, 240 drives w/ expander
1779,38 zł
brutto

Procesor: 800 MHZ
Max Storage Devices Quantity: 240
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6 " (H x L)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E X 8 Gen2 (STD)

Supermicro RAID card for 16 HDDs AOC-SAS2LP-H8IR-16DD
1300,63 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : Low-Profile PCI-E x8
Dimensions (WxDxH): 2.71 in x 6.6 in (HxL)
Onboard Memory/Cache: 512MB 800MHz DDR2 on-card cache
Max Storage Devices Quantity: Supports 1.5, 3.0 and 6.0 Gb/s

Supermicro 2-port Gigabit Standard LP NIC Card, Intel 82575 AOC-SG-I2
363,70 zł
brutto

Typ: Network adapter
Features: Plug-in card - low profile
Procesor: 1 x 82575EB - Intel
Typ portu : RJ45

Supermicro 4-port Gigabit Standard LP NIC Card, Intel 82576 AOC-SG-I4
1074,17 zł
brutto

Procesor: 2 x 82576 - Intel
Rodzaj urządzenia : Network adapter - 4 ports
Sloty PCI-E: PCI Express 2.0 x4
Connectivity Technology: Wired

Supermicro Standard LP 2-port GbE with Intel i350 AOC-SGP-I2
360,53 zł
brutto

Procesor: 1 x I350 - Intel
Typ: Network adapter
Sloty PCI-E: PCI Express 2.1 x4
Dimensions (WxDxH): 3.9 in x 2.7 in

Supermicro 4-port GbE standard LP card based on Intel i350 AOC-SGP-I4
751,12 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Przepustowość: 1 GB/s

Supermicro AOC-SHFI-I1C Standard LP 1-port QSFP28 100G/s, Intel Omni-Path
3123,29 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Omni-Path Host Fabric Adapter
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 2.713 in x 6.6 in (H x...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express Gen3 x16
Comsumtion Operational: Standard Low-Profile Form Factor

Supermicro Standard low-profile 4-port 10GbE SFP+ Broadcom BCM57840S AOC-STG-B4S
1938,26 zł
brutto

Dimensions (WxDxH): 13.72cm (5.4in) x 6.90cm (2.73in)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0
Ilość portów : 8
Przepustowość: 8 GT/s

Supermicro 2-port 10G Standard LP NIC Card with CX4 connectors AOC-STG-I2
1292,18 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Network adapter
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8
Procesor: Intel 82598EB
Temperatura robocza: 0°C do 55°C

Supermicro 2-port 10GbE Standard LP Adapter with RJ45 connectors AOC-STG-I2T
1292,18 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Dimensions (WxDxH): 5.37 in x 2.50 in
Moc : 13W
OS Supports: Windows? Server 2008 R2 SP1, 7...

Supermicro 4-port 10Gbe Standard LP with SFP+, Intel XL710-AM1 AOC-STG-I4S
1443,13 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB dimensions: 14.99cm...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s) interface
Cechy karty rozszerzeń: Intel XL710-AM1 controller

Supermicro Standard Low-profile 1-port 10GbE SFP+ 82599EN; OEM and Bundled only AOC-STGN-I1S
592,26 zł
brutto

Cechy karty rozszerzeń: Intel 82599EN
Port Quantity: Single-port 10GbE
OS Supports: VMWare - RedHat EL, SuSe SLES -...
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 2.0 x8

Supermicro 2-port SFP+ 10GbE Standard LP with SFP+ connectors AOC-STGN-I2S
1076,82 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Intel 82599ES 10GbE controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.37 x 2.50 in
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections: Dual SFP+ Connectors

Supermicro 4-port Gigabit UIO NIC Card AOC-UG-I4
907,37 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Network adapter - 4 ports
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8
Procesor: 2 - Intel
Connectivity Technology: Wired

Supermicro UIO Single-port IB ConnectX-3 FDR 56Gb/s AOC-UIBF-M1
2845,64 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : InfiniBand FDR Adapter
Dimensions (WxDxH): Standard - 12cm (4.73"),...
InfiniBand: IBTA Specification 1.2.1...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s) interface

Supermicro 1-port 40Gb UIO IB card AOC-UIBQ-M1
2124,07 zł
brutto

Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 x8 (5GT/s)
Dimensions (WxDxH): 14.29 x 6.35 cm - 5.63 x 2.50 in...
Rodzaj urządzenia : InfiniBand QDR UIO Adapter card
Procesor: CPU Offloads: TCP/UDP/IP...

Supermicro 2-port 40Gb UIO IB card AOC-UIBQ-M2
2797,07 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : UIO Adapter card
Dimensions (WxDxH): Card PCB 5.591 x 2.7126 in w/...
Procesor: CPU Offloads: TCP/UDP/IP...
Data Link Protocol: Mellanox ConnectX-2 IB QDR, Dual...

Supermicro 2-port 20Gb UIO IB card AOC-UINF-M2
2522,59 zł
brutto

Rodzaj urządzenia : Remote management adapter
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 x8
Interface and Connections: 2 x network - InfiniBand
Moc : 3.3 V

Dodatkowe karty rozszerzeń – do czego służą?

Karty rozszerzeń, czyli układy elektroniczne drukowane na specjalnych płytkach, nie tylko zwiększają funkcjonalność komputera, ale także pozwalają poprawić jego moc obliczeniową i osiągi. Dzięki nim można zwiększyć liczbę portów szeregowych i równoległych, a także stworzyć nowe interfejsy komunikacyjne oraz zainstalować cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia. To najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie możliwości i wydajności urządzeń przemysłowych przy jednoczesnym zachowaniu ich dotychczasowych funkcji.

Karty rozszerzeń – kategorie

Karty rozszerzeń można podzielić na dwie kategorie –pomiarowe i komunikacyjne. Te pierwsze dają możliwość przyłączenia dodatkowych czujników, np. temperatury i ciśnienia, oraz stałego monitorowania stanów wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych. Karty komunikacyjne zwiększają natomiast liczbę interfejsów, tworząc dodatkowe wejścia, co jest szczególne ważne w przypadku sprzętów o dużej mocy obliczeniowej wykorzystywanych w celach przemysłowych. Produkty dostępne w naszym sklepie, m.in. karty rozszerzeń AOC Supermicro, wykorzystują najważniejsze magistrale komunikacyjne: PCI, Mini-PCI, ISA oraz PCI Express.

Najpopularniejsze karty rozszerzeń

Oprócz standardowych kart graficznych, dźwiękowych, modemów oraz kart telewizyjnych, nasza oferta obejmuje wysokiej jakości karty sieciowe oraz kontrolery RAID. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów.