Karty Rozszerzeń

wyniki 1 - 52 wszystkich 462

Supermicro 2U ultra riser with 4GbE and 2 PCI-E x16 3.0, based on i350 AOC-2UR66-I4G
490,17 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu: RJ45
Ilość portów: 4
Przepustowość: 1 GB/s
Typ portu rozszerzeń: 2x PCI-E 3.0 x16
Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XS
904,04 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset : Intel 82599ES
Typ: Ultra Riser Adapter
Ilość portów : 2
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) 1x PCI-E 3.0 x16
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Kompatybilne systemy: Supermicro SYS-2028U-TRTP+, SYS-6028U-TRTP+
Supermicro 2U Ultra Riser 2-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only) AOC-2UR68-I2XT
915,56 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x16 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra Riser 4-port GbE, Intel i350 (For Integration Only) AOC-2UR68-I4G
456,13 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel i350
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) 1x PCI-E 3.0 x16
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra Riser 4-port 10Gbase-T, Intel X540 (For Integration Only) AOC-2UR6-I4XT
1548,45 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Data Transfer Rate: 10Gbase-T
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x16
Supermicro 2U Ultra Riser with 2 10Gbase-T and 4 NVMe pors, Intel X540 AOC-2UR8N4-I2XT
1038,53 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal) 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro 2U Ultra Riser with 4 10Gbase-T and 4 NVMe ports, Intel X540 AOC-2URN4-I4XT
1699,39 zł
brutto
Przeznaczenie: 2U Ultra Riser
Chipset: Intel X540
Typ: Ultra Riser Adapter
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 3.0 x8 (internal)
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X10DRU-i+, X10DRU-X
Supermicro SSD-DM032-SMCMVN1
260,18 zł
brutto
Producent: Supermicro
Pojemność dysku: 32 GB
Technologia dysku: SSD - półprzewodnikowy
Interfejs: SATA III
Supermicro 2-port GbE MicroLP Adapter with Intel 82580 AOC-CG-i2
277,19 zł
brutto
: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet Adapter
MicroCloud Server: SYS-5037MC-H8TRF
Kompatybilne płyty główne: X9SCD-F
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Supermicro 2-port GbE card Micro LP i350 with Intel i350 AOC-CGP-I2
277,19 zł
brutto
: 2-Port Gigabit Micro-LP Ethernet Adapter
Features: IEEE 802.3 auto-negotiation for speed, duplex, & flow control IEEE 802.3x and 802.3z compliant flow...
Device Type: FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Przepustowość: 1Gb/s
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 2.1 x4 (2.5GT/s or 5GT/s) interface
Supermicro MicroLP 1-port 56Gb IB Adapter AOC-CIBF-M1
2740,65 zł
brutto
: Mellanox ConnectX-3 FDR Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0°C to 55°C (32°F to 131°F)
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 3.0 (up to 8GT/s)
Supermicro MicroLP single-port IB QDR ConnectX-3 with QSFP connector AOC-CIBQ-M1
2449,73 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s)
Ilość portów : 1 QSFP port i 2x USB 2.0
Temperatura robocza: 0?C to 55?C
OS Supports: Novell SLES, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), and other Linux distributions Microsoft Windows Server...
Supermicro 1-port SFP+ 10GbE Micro LP with Intel 82599EN AOC-CTG-I1S
559,87 zł
brutto
: 1-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections : Single SFP+ port and dual USB 2.0 ports
Supermicro MicroLP 2-port 10GbE SFP+ adapter with Intel 82599ES AOC-CTG-I2S
951,79 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit 10GbE (2 SFP+ / 2 USB 2.0) Ethernet Adapter
Rodzaj urządzenia : FatTwin MicroLP Network Card
Chipset: Intel 82599ES
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Cechy karty : Preboot eXecution Environment (PXE) support, Simple Network Management Protocol (SNMP) and Remote,...
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T controller, Intel X540 AOC-CTG-I2T
991,31 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit 10GbE Ethernet Adapter
Chipset: Intel X54010GbE
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
Szybkość portów : do 10Gb/port
Supermicro MicroLP 2-port 10Gbase-T, Intel X550 AOC-CTGS-I2T-O
867,81 zł
brutto
: MicroLP 2-port 10Gbase-T
Chipset: Intel X550
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x4
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 2
: Intel QuickData Technology
Supermicro Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10GBASE-LR AOC-E10GSFPLR
2231,27 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : SFP+ transceiver module
Cechy karty rozszerzeń: For long range fiber cables (up to 3000m)
Supermicro Intel 1G/10G Dual-Rate SFP+ Short Range Transceiver AOC-E10GSFPSR
565,37 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: Duplex LC connector, Ucooled 850nm VCSEL laser, Hot-pluggable SFP+ footprint, Built-in digital...
Temperatura robocza: 0°C do 70°C
Kompatybilne płyty główne: Supermicro X8DTU-6TF+
Kompatybilne systemy: 1026T-6RFT+, 6016T-6RFT+, 2026T-6RFT+, 6026T-6RFT+
Supermicro SIOM 2-port GbE, Intel i350-AM2 AOC-MGP-I2-O
251,94 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Chipset: Intel i350-AM4
Ilość portów : 2
Typ portu : RJ45
OS Supports : Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 (x64 Edition), Windows 8.1, 8, 7 (x64 Edition), RedHat Linux,...
Supermicro SIOM 4-port GbE, Intel i350-AM4 AOC-MGP-I4-O
341,41 zł
brutto
: 4-Port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PXE Boot Support, Jumbo Frames support, Intel i350 GbE controller, iSCSI Remote Boot Support, Asset...
Chipset: Intel i350-AM4
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 1
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 (x64 Edition), Windows 8.1, 8, 7 (x64 Edition), RedHat Linux,...
Supermicro SIOM 4-port 10G SFP+, Intel XL710 AOC-MTG-I4S-O
823,35 zł
brutto
: SIOM 4-port 10 Gigabit Ethernet Adapter
Cechy karty rozszerzeń: Intel Flow Director, Intelligent Offloads, RoHS compliant 6/6, Quad SFP+ Connectors, Low Power...
Cechy I/O portów: Intel Flow Director MSI-X support Multiple Queues: 1,536 TX and RX queues per port Tx/Rx IP, SCTP,...
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Supermicro SIOM 2-port 10G SFP+, Intel 82599ES AOC-MTGN-I2S-O
818,41 zł
brutto
: 2-Port 10 Gigabit Ethernet
Rodzaj urządzenia : Intel 10GbE network controller 82599
I/O ports: Super I/O Module (SIOM) Form Factor
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
ROHS: RoHS Compliant 6/6, Pb Free
Typ portu : Dual SFP+ ports
Supermicro 2-port GbE NIC card for X8 UIO DP MB and systems AOC-PG-I2+
362,74 zł
brutto
: 2-port Gigabit Ethernet
Cechy karty rozszerzeń: PCI Express 2.0 (2.5GT/s), Next-Generation VMDq, Low-latency interrupts, Direct Cache Access (DCA),...
Typ portu: RJ45
Ilość portów : 2
Comsumtion Operational : 3W
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
OS Required: Windows, Linux, VMWare, FreeBSD, Netware
Supermicro Standard LP 25GbE SFP+, Broadcom BCM57414 AOC-S25G-B2S-O
1063,77 zł
brutto
: Standard LP 25GbE SFP+
Broadcom : BCM57414
Supermicro SAS-2/6Gbps/LSI2208/1GB cache/4 HDD/16Watts/Gen3 PCI-E/RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
2130,27 zł
brutto
Typ : Storage Controller
Interface Type: SAS-600 (6Gbps)
Channel Quantity: 4x internal SATA ports
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E X 8
Moc : 16Wat
OS Supports: Windows XP,2k3,2k8,7,8,2k12,vista, RedHat, Enterprise and SUSE Linux, Solaris, FreeBSD
Supermicro 8 internal port, 6Gb SAS/SATA, Gen3, RAID AOC-S2208L-H8IR
2628,67 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: 8 internal ports, Supports 240 physical Devices, Low profile STD Gen3 PCI-E X 8, 1GB DDR3 on-card...
RAID: Supports RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
Procesor: 800MHz
Moc : 20 Wat
Temperatura robocza: do 45°C
OS Supports: LSI MegaRAID Storage Manager, FastPath and CacheCade Software Windows XP,2k3,2k8,vista, RedHat...
Supermicro 2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - HBA AOC-S2308L-L8E
781,07 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: LSISAS 2308, 8 internal ports, STD PCI-E Gen3 X 8, Processor at 800 MHZ, IT mode is HBA only and...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E Gen3 X 8
Procesor: 800 MHZ
Channel Quantity: 8 internal ports (6Gb/s per port)
RAID: IT/HBA Mode
OS Supports: MegaRAID Storage Manager Software Windows XP,2k3,2k8,vista, RedHatEnterprise and SUSE Linux
Supermicro 2308 card Gen-3, w/o PBSRAM - R0, 1, 10 AOC-S2308L-L8I
814,57 zł
brutto
Features: Low profile
Typ portu rozszerzeń : STD PCI-E Gen3 X 8
Channel Quantity: 8 internal ports
Procesor: 800 MHZ
Max Storage Devices Quantity: IR mode supports 63 devices
OS Supports: Windows XP, 2k3, 2k8, vista, RedHat Enterprise and SUSE Linux Supports MegaRAID Storage Manager Software
Supermicro Gen-3 PCI-e@8Gb/s,6Gb/s SAS,8 internal ports,low profile,RAID 0,1,10 AOC-S2308L-L8I+
680,08 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Add-On-Card
Features: Low-Profile
Typ portu rozszerzeń : PCI-E at 8Gb/s
Interface Type: SAS 6Gb/s
Channel Quantity: 8 internal ports
RAID: 0,1,10
Compliant Standars: RoHS/REACH
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 122HDD - HBA AOC-S3008L-L8E
1011,59 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Add-on Card
Dimensions (WxDxH): H x L 2.7" x 6.6"
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
Channel Quantity: 8-port (internal), 12Gb/s per port
Procesor: 1.2 GHZ
Cechy karty rozszerzeń: Automatically negotiates PCI-E (1.x, 2.x and 3.x) link widths, Power management support, Port...
RAID Level: IT/HBA Mode
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 63HDD - RAID 0,1,10 AOC-S3008L-L8I
1030,06 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : SAS3 controller
Procesor: 1.2 GHZ
Pamięć RAM : External Memory Interface Support: Flash ROM, NVSRAM
Typ portu rozszerzeń : x8 lane PCI Express 3.0
RAID: 0, 1 and 10
Max Storage Devices Quantity: Supports 63 Devices
Moc operacyjna : 19 Wat
Supermicro 8 internal ports, low-profile, 12Gb/s per port- Gen-3, 240HDD - RAID 0,1,10,5,6,50,60
2684,66 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : RAID Adapter Card
Typ portu rozszerzeń : Gen3 PCI-E X 8
Features: Low-profile, Supercap, Supports 55C, Enlarged venting hole mounting bracket for improved air flow
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
Max Storage Devices Quantity: 240 SATA/SAS drives
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6 " (H x L)
Channel Quantity: 8 internal SAS3 ports w/ 2 mini SAS HD
Supermicro 8 internal low-profile, 12Gb/s - Gen-3 - RAID 0,1,10,5,6,50,60 (Supports 16 drives)
2172,72 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Storage controller (RAID)
Typ portu rozszerzeń : PCIe 3.0
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6" H x L
Interface Type: SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s
Max Storage Devices Quantity: 16
RAID: RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID 50, RAID 60
Procesor: LSI LSISAS3108
Supermicro Standard LP 40GbE with 2 QSFP ports, Intel XL710 AOC-S40G-I2Q
1511,67 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller Card
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.9 x 2.73in (L x H) - Height of end brackets: standard: 4.725, low-profile: 3.13 in
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 3.0 (8GT/s)
Ilość portów : 2 QSFP+ Port
Comsumtion Operational: Typical power consumption: 4.9W - Maxium power consumption: 7W
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Supermicro 16 internal sas-3, 12 Gb,HF,RoHS/REACH, No RAID, only HBA AOC-S8076L-L16E
2519,45 zł
brutto
Procesor: 1.1 GHz
Rodzaj urządzenia : SAS Controller
Channel Quantity: 16 internal SAS3 ports
RAID: No RAID
OS Supports: Windows, Linux and vmware
Kompatybilny z : Supports 1.5, 3.0, 6.0 and 12.0 Gb/s SAS data transfer rates and 3.0 and 6.0 Gb SATA
Temperatura robocza: do 55°C
Supermicro 2108 based SAS/SATA RAID- 4 internal ports& 4 external ports, 240 drives w/ expander
1850,34 zł
brutto
Procesor: 800 MHZ
Max Storage Devices Quantity: 240
Dimensions (WxDxH): 2.71" x 6.6 " (H x L)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E X 8 Gen2 (STD)
Channel Quantity: 8x Ports
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
OS Supports: Windows XP, 2k3, 2k8, vista, RedHat Enterprise and SUSE Linux
Supermicro RAID card for 16 HDDs AOC-SAS2LP-H8IR-16DD
1352,48 zł
brutto
Typ portu rozszerzeń : Low-Profile PCI-E x8
Dimensions (WxDxH): 2.71 in x 6.6 in (HxL)
Onboard Memory/Cache: 512MB 800MHz DDR2 on-card cache
Max Storage Devices Quantity: Supports 1.5, 3.0 and 6.0 Gb/s
RAID: 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
OS Supports: Windows XP/2003/2008/Vista, RedHat Enterprise and SUSE Linux
Optional Battery Backup Module: BTR-0018L-0000-LSI
Supermicro 2-port Gigabit Standard LP NIC Card, Intel 82575 AOC-SG-I2
378,19 zł
brutto
Typ: Network adapter
Features: Plug-in card - low profile
Procesor: 1 x 82575EB - Intel
Typ portu : RJ45
Sloty PCI-E: 1 x PCI Express 2.0 x4 - half-length, low-profile
OS Supports: Novell NetWare, Linux, FreeBSD, Microsoft Windows, VMware ESX Server
Supermicro 4-port Gigabit Standard LP NIC Card, Intel 82576 AOC-SG-I4
1117,00 zł
brutto
Procesor: 2 x 82576 - Intel
Rodzaj urządzenia : Network adapter - 4 ports
Sloty PCI-E: PCI Express 2.0 x4
Connectivity Technology: Wired
Typ portu rozszerzeń : RJ45
Ilość portów : 4
OS Supports: Novell NetWare, Linux, FreeBSD, Microsoft Windows
Supermicro Standard LP 2-port GbE with Intel i350 AOC-SGP-I2
374,90 zł
brutto
Procesor: 1 x I350 - Intel
Typ: Network adapter
Sloty PCI-E: PCI Express 2.1 x4
Dimensions (WxDxH): 3.9 in x 2.7 in
Compliant Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1as, IEEE 802.3az
Moc operacyjna : 4 Waty
Typ portu : RJ45
Supermicro 4-port GbE standard LP card based on Intel i350 AOC-SGP-I4
781,07 zł
brutto
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Typ portu : RJ45
Ilość portów : 4
Przepustowość: 1 GB/s
Comsumtion Operational: Low Power Consumption (5W Typical)
ROHS: RoHS compliant 6/6
Dimensions (WxDxH): 3.9 x 2.5 in
Supermicro AOC-SHFI-I1C Standard LP 1-port QSFP28 100G/s, Intel Omni-Path
3247,83 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Omni-Path Host Fabric Adapter
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 2.713 in x 6.6 in (H x L) Standard Bracket: 0.725 in x 4.725 in Low Profile Bracket: 0.725...
Typ portu rozszerzeń : PCI Express Gen3 x16
Comsumtion Operational: Standard Low-Profile Form Factor
OS Supports: Red Hat Enterprise Linux SUSE Enterprise Linux Server CentOS Scientific Linux
Temperatura robocza: Operating temperature: 0°C to 40°C (32°F to 104°F) Storage temperature: -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)...
Supermicro Standard low-profile 4-port 10GbE SFP+ Broadcom BCM57840S AOC-STG-B4S
2015,55 zł
brutto
Dimensions (WxDxH): 13.72cm (5.4in) x 6.90cm (2.73in)
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0
Ilość portów : 8
Przepustowość: 8 GT/s
Rodzaj urządzenia : 10GbE Server Adapter
Features: Low Power Consumption (About 14W), iSCSI Remote Boot Support, PXE Boot Support
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
Supermicro 2-port 10G Standard LP NIC Card with CX4 connectors AOC-STG-I2
1343,70 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Network adapter
Typ portu rozszerzeń : PCI Express x8
Procesor: Intel 82598EB
Temperatura robocza: 0°C do 55°C
OS Supports: Windows, Linux, VMWare
Interface and Connections: 2 x network - Ethernet 10GBase-CX4
Kompatybilne płyty główne: Wszystkie, które mają PCI-e x8 slot
Supermicro 2-port 10GbE Standard LP Adapter with RJ45 connectors AOC-STG-I2T
1343,70 zł
brutto
Chipset: Intel X540 10GbE controller with integrated 10GBase-T copper PHYs
LAN ports: Dual RJ-45 connectors with speed up to 10Gb/port
Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.1 (2.5GT/s or 5GT/s)
Dimensions (WxDxH): 5.37 in x 2.50 in
Moc : 13W
OS Supports: Windows Server 2008 R2 SP1, 7 SP1, Server 2008 SP2, Vista SP2, Server 2003 R2, 2003 SP2, 2008 SP2,...
Features: Load balancing on multiple CPUs, Intel QuickData Technology: DMA engine that enhances data
Supermicro 4-port 10Gbe Standard LP with SFP+, Intel XL710-AM1 AOC-STG-I4S
1355,23 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Ethernet Controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB dimensions: 14.99cm (5.9in) x 6.90cm (2.73in) (L x H) Height of end brackets: standard 12cm...
Typ portu rozszerzeń : PCI-E 3.0 x8 (8GT/s) interface
Cechy karty rozszerzeń: Intel XL710-AM1 controller
Moc : 4W - 8W
OS Supports: Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2 X86-64 Linux RedHat EL 6.5 and 7.0 IA-32, X86-64, and IA-64...
Kompatybilne płyty główne: Musi miec minimum jeden PCI-E x8 slot
Supermicro Standard Low-profile 1-port 10GbE SFP+ 82599EN; OEM and Bundled only AOC-STGN-I1S
615,86 zł
brutto
Cechy karty rozszerzeń: Intel 82599EN
Port Quantity: Single-port 10GbE
OS Supports: VMWare - RedHat EL, SuSe SLES - FreeBSD Windows Server 2012 (x64 edition), Windows 8 (x64 edition and...
Typ portu rozszerzeń : 1x PCI-E 2.0 x8
Connections: 1 SFP+ port
ROHS: RoHS compliant 6/6
Data Transfer Rate: 10Gb/port (Ethernet)
Supermicro 2-port SFP+ 10GbE Standard LP with SFP+ connectors AOC-STGN-I2S
1119,76 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Intel 82599ES 10GbE controller
Dimensions (WxDxH): Card PCB: 5.37 x 2.50 in
Typ portu rozszerzeń : PCI Express 2.0 (up to 5GT/s)
Connections: Dual SFP+ Connectors
OS Supports: Windows Vista SP2, 2003 SP2, 2008 SP2 - FreeBSD / RedHat EL, SuSe SLES
Features: Fibre Channel over Ethernet (FCoE) Support Intel QuickData Technology iSCSI Remote Boot Support...
Compliant Standards: RoHS compliant 6/6 VMDq, Next-Generation VMDq, and PC-SIG SR-IOV for Virtualized Environments
Supermicro AOC-STGN-I2SF
1827,96 zł
brutto
Rodzaj urządzenia : Network Adaptor
Typ portu rozszerzeń : PCI-E x8 2.0 (5GT/s)
Form Factor: Compact size low-profile standard form factor
OS Required: Windows Vista SP2, 2003 SP2, 2008 SP2 - RedHat EL, SuSe SLES - FreeBSD
Features: Load balancing on multiple CPUs, iSCSI remote boot support, Intel PROSet Utility for Windows Device...
ROHS: RoHS Compliant 6/6, Pb Free
Temperatura robocza: 0°C do 55°C

Dodatkowe karty rozszerzeń – do czego służą?

AOC, czyli układy elektroniczne drukowane na specjalnych płytkach, nie tylko zwiększają funkcjonalność komputera, ale także pozwalają poprawić jego moc obliczeniową i osiągi. Dzięki nim można zwiększyć liczbę portów szeregowych i równoległych, a także stworzyć nowe interfejsy komunikacyjne oraz zainstalować cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia. To najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie możliwości i wydajności urządzeń przemysłowych przy jednoczesnym zachowaniu ich dotychczasowych funkcji.

Karty rozszerzeń – kategorie

Karty rozszerzeń można podzielić na dwie kategorie –pomiarowe i komunikacyjne. Te pierwsze dają możliwość przyłączenia dodatkowych czujników, np. temperatury i ciśnienia, oraz stałego monitorowania stanów wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych.

Karty komunikacyjne zwiększają natomiast liczbę interfejsów, tworząc dodatkowe wejścia, co jest szczególne ważne w przypadku sprzętów o dużej mocy obliczeniowej wykorzystywanych w celach przemysłowych. Produkty dostępne w naszym sklepie, m.in. karty rozszerzeń AOC Supermicro, wykorzystują najważniejsze magistrale komunikacyjne: PCI, Mini-PCI, ISA oraz PCI Express.

Najpopularniejsze karty rozszerzeń

Oprócz standardowych kart graficznych, dźwiękowych, modemów oraz kart telewizyjnych, nasza oferta obejmuje wysokiej jakości karty sieciowe oraz kontrolery RAID. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów.