Płyty serwerowe INTEL

filtruj poniższe wyniki...

wyniki 1 - 2 wszystkich 2

Płyta Główna Supermicro A1SQN 1x CPU Micro ATX Core i7, 2U Application
0,00 zł
brutto
Producent: Supermicro
Symbol: MBD-A1SQN-O
Wymiary: E100 4.1" x 4.0" (10.41cm x 10.16cm)
Gniazdo Procesora: Socket FCBGA 393
Obsługiwane Procesory: Intel Quark SoC X1021
Chipset: System-on-Chip
Sloty Pamięci RAM: Micro SDHC
Płyta Główna Supermicro A1SQN-E 1x CPU Micro ATX Core i7, 2U Application
0,00 zł
brutto
Producent: Supermicro
Symbol: MBD-A1SQN-E-O
Wymiary: E100 4.1" x 4.0" (10.41cm x 10.16cm)
Gniazdo Procesora: Socket FCBGA 393
Obsługiwane Procesory: Intel Quark SoC X1021
Chipset: Intel Quark SoC X1021
Sloty Pamięci RAM: Onboard

Płyty główne dla procesorów INTEL

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo płyty serwerowe, które sprawdzą się zarówno jako podbudowa pod serwer ogólnego przeznaczenia, jak i pod podstawową stację roboczą. W zależności od potrzeb oferujemy urządzenia w zwartych formatach ATX, microATX, E-ATX oraz Mini-ITX. W większości przypadków producent stosuje chipsety Intela C612 oraz Intel C232/236. Dzięki zastosowaniu trwałych i niezwykle wytrzymałych kondensatorów, płyty odznaczają się długą żywotnością i wytrzymują kilka tysięcy godzin pracy w temperaturze ponad 100 stopni Celsjusza. To niezwykle istotne w przypadku osób szukających produktów, które sprawdzą się w zastosowaniach przemysłowych.

Funkcjonalności

Oferowane przez nas płyty serwerowe umożliwiają zdalne zarządzanie dużą ilością funkcji z jednego miejsca, włączając w to aktualizację BIOS-u, kontrolę poboru energii oraz dystrybucję oprogramowania. Dzięki regulowaniu napięcia możliwe jest uzyskanie wysokiej sprawności (nawet do 90 proc. mocy szczytowej i 85 proc. normalnej pracy).

Obsługa procesorów

Najważniejszą cechą płyt Supermicro jest kompatybilność z określonymi typami procesorów oraz ilość możliwych połączeń dyskowych. W przypadku tego producenta produkty są integralne z procesorami Intel Xeon i mogą obsługiwać nawet kilkanaście dysków SATA, co jest niezwykle istotne przy rozbudowanej wewnętrznej infrastruktury IT. Najmocniejsze modele posiadają nawet 10 portów SATA oraz zintegrowany kontroler RAID.