Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: GIG-745BAC-X13SEI-TF
Serwer Tower z 8x 3,5/2,5" HDD/SSD
- wybrany 1x CPU 5th Gen / 4th Gen Intel Xeon Scalable
- do 8 kości pamięci RAM DDR5
- do 5 kart rozszerzeń NIC/RAID/GPU
- do 2 dysków M.2 NVMe/SATA
Uzupełnij konfigurator, aby poznać cenę za całość
11 038,74 zł
brutto
Producent: GIGASERWER
Termin realizacji: 14 dni
| Rozmiar | 4U / Full Tower wsparcie dla płyt o rozmiarze: E-ATX 13.68" x 13"/ATX/Micro ATX |
|---|---|
| Zatoki dyskowe | 8x 3.5"/2.5" SAS/SATA Hot-Swapp |
| Zasilacz | Redundantne zasilanie Titanium Level 2x 1200W (1+1) |
| Zabezpieczenie HDD | Panel frontowy z zamkiem + przełącznik wykrywania otwarcia bocznego panelu. |
| Porty frontowe | 2x USB 3.0 |
| Chłodzenie | 2x 8cm (2800 rpm) PWM Fans & 1x 9cm (2400 rpm) PWM Fans |
| Poziom hałasu | <27dB |
| CPU | 1x socket 5th/4th Gen Intel Xeon Scalable LGA-4677, do 350W TDP |
|---|---|
| Format fizyczny | ATX 12.3 x 10.1 |
| RAM | 8x DIMM do 2TB 3DS ECC RDIMM, DDR5-4800MHz |
| PCIE | 2x PCIe 5.0 x16<P> 3x PCIe 5.0 x8<P> 2x PCIe 5.0 x8 PCIe5.0 MCIO connector |
| M.2 | M.2 Interface: 2 PCIe 5.0 x4 2280/110 |
| SATA | Intel C741 controller for 10 SATA3 (6 Gbps) ports |
| LAN | 2x 10GBase-T z Intel X550 |