Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: GIG-745BAC-H13SSL-NT
Serwer Tower z 8x 3,5/2,5" HDD/SSD
- wybrany 1x CPU AMD EPYC 9004/9005 Series
- do 12 kości pamięci RAM DDR5
- do 5 kart rozszerzeń NIC/RAID/GPU
- do 2 dysków M.2 NVMe/SATA
Uzupełnij konfigurator, aby poznać cenę za całość
10 794,42 zł
brutto
Producent:
Czas dostawy: zapytaj
| Rozmiar | 4U / Full Tower wsparcie dla płyt o rozmiarze: E-ATX 13.68" x 13"/ATX/Micro ATX |
|---|---|
| Zatoki dyskowe | 8x 3.5"/2.5" SAS/SATA Hot-Swapp |
| Zasilacz | Redundantne zasilanie Titanium Level 2x 1200W (1+1) |
| Zabezpieczenie HDD | Panel frontowy z zamkiem + przełącznik wykrywania otwarcia bocznego panelu. |
| Porty frontowe | 2x USB 3.0 |
| Chłodzenie | 2x 8cm (2800 rpm) PWM Fans & 1x 9cm (2400 rpm) PWM Fans |
| Poziom hałasu | <27dB |
| CPU | AMD EPYC 9004/9005 SP5, do 160/320, do 400W |
|---|---|
| RAM | 12x DIMM do 3TB ECC DDR5 RDIMM |
| PCIe | 3x PCIe 5.0 x16 , 2x PCIe 5.0 x8 |
| M.2 | 2x NVMe (2280/22110) |
| LAN | 2x 10GBase-T LAN z Broadcom BCM57416 |
| SATA | 8 SATA3 (6Gbps) port(s) |
| Format | ATX 12 x 10.1 |