SERWERY

Serwery Rack 1U 2U 3U 4U Tower - Konfigurator Serwerów. Zaawansowane rozwiązania TWIN oraz MicroCloud.

Serwery

Sklep Gigaserwer proponuje najnowocześniejszy sprzęt serwerowy. Polecamy urządzenia, które przydają się do obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, biur, centrów danych oraz data center, gdzie istotne znaczenie ma wolna przestrzeń i gęstość upakowania. Dostępne u nas wielozadaniowe komputery rack można z powodzeniem zastosować w hostingu lub jako macierze dyskowe. Uzupełnieniem oferty jest modułowy system serwerowy Supermicro MicroCloud, który zwiększa efektywność operacyjną i jest dostosowany do pracy na wysokich obrotach.

Co dają nowoczesne technologie?

Nasze rozwiązania serwerowe to zaawansowane technologicznie sprzęty. Serwery rack, czy też serwery Tower, są wydajne i niezawodne a ich dodatkową zaletą są elastyczne możliwości rozbudowy, dzięki czemu sprzęt może rozwijać się wraz z firmą i jej potrzebami. Wysokiej jakości komponenty serwerowe to gwarancja długotrwałej żywotności i jego bezproblemowej eksploatacji. Polecamy między innymi doskonałej jakości serwery w obudowie rack o wysokości 1U, 2U, 3U oraz 4U o bezawaryjnym i długotrwałym działaniu.

Różne warianty zastosowania

Proponowane urządzenia są wielofunkcyjne. Serwery w obudowie Tower mogą być przeznaczone do prostych zastosowań jak udostępnianie plików, serwer druku, lub też zadań specjalnych. Już przy małych nakładach finansowych można wybrać dobrej klasy serwer rack, bez względu na to, czy istotny jest wybór systemu jednoprocesorowego, wysokie taktowanie CPU, czy też niska głębokość montażu w szafie. 3 TB pamięci RAM DDR4 2400MHz gwarantuje wysoką sprawność nawet przy przetwarzaniu dużej ilości danych.