Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: SSDPE2ME016T401
6 715,21 zł
brutto
Producent: Intel
Gwarancja: 60 miesięcy
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Intel |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 70 x 100 x 15 (mm) |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 1.6 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 20 W (zapis), 9 W (odczyt); Podczas spoczynku: 4 W |
| Waga | 276 g |
| Szybkość odczytu | 2600 MB/s |
| Szybkość zapisu | 1600 MB/s |