Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: MZ-7KE512BW
1 027,37 zł
brutto
Producent: Samsung
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Rodzaj dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 100 x 69.85 x 6.8 (mm) |
| Interfejs | SATA III 6 Gb/s (kompatybilny z SATA 3 Gb/s i SATA 1.5 Gb/s) |
| Max przepustowość | 6 Gbps |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 512 GB |
| Zasilanie | Średni pobór mocy: 3.2 W, Max 3.5 W; W spoczynku: 0.4 W; DOpuszczalne napięcie 5 V |
| Wymagania systemowe | Windows 8 / 7 / Vista / XP / Mac OSX / Linux |
| Waga | Max 66 g |
| Szybkość zapisu | Do 520 MB/s |
| Szybkość odczytu | Do 550 MB/s |
| Pamięć zapisu | 32-warstwowa V-NAND 3D Samsung |
| Sterownik | Trójrdzeniowy kontroler MEX Samsung |
| Pamięć podręczna | Samsung 512 MB Low Power DDR2 SDRAM |
| Cechy dodatkowe | Obsługa TRIM; S.M.A.R.T Support; Algorytm automatycznego oczyszczania pamięci; 256-bitowe szyfrowanie AES, TCG / Opal, IEEE1667 (sprzętowe); Obsługa WWN; Tryb uśpienia |