Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: SSDPE2ME800G401
1 709,15 zł
brutto
Producent: Intel
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Intel |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 100 x 70 x 15 (mm) |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Max przepustowość | 126 Gbps |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 800 GB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 12 W; Podczas spoczynku: 9 W |
| Waga | 254 g |
| Szybkość odczytu | 2600 MB/s |
| Szybkość zapisu | 1000 MB/s |