Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: SSDPE2MD020T401
10 603,53 zł
brutto
Producent: Intel
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Intel |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 70 x 100 x 15 (mm) |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 2 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 25 W; Podczas spoczynku: 4 W |
| Waga | 125 g |
| Szybkość zapisu | 2000 MB/s |
| Szybkość odczytu | 2800 MB/s |
| Pamięć Flash | 20nm MLC-Flash |