Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: SSDPE2MD400G401
3 525,16 zł
brutto
Producent: Intel
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Intel |
|---|---|
| Rodzaj Dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 70 x 100 x 15 (mm) |
| Interfejs | PCI Express 3.0 (x4) |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 400 GB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 12 W; Podczas spoczynku: 4 W |
| Waga | 115 g |
| Szybkość zapisu | 1080 MB/s |
| Szybkość odczytu | 2700 MB/s |
| Pamięć Flash | 20nm MLC-Flash |