Razem: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Numer produktu: MZ-7KE1T0BW
1 130,03 zł
brutto
Producent: Samsung
Czas dostawy: zapytaj
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Rodzaj dysku | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Wymiary | 6.8 x 70 x 100.5 (mm) |
| Interfejs | SATA III |
| Max przepustowość | 5500 MB/s |
| Format fizyczny | 2.5" |
| Pojemność | 1 TB |
| Zasilanie | Podczas pracy: 4.5 W; W spoczynku: 0.05 W |
| Wymagania systemowe | Windows 8 / 7 / Vista / XP / Mac OSX / Linux |
| Waga | 63.5 g |
| Szybkość zapisu | 550 MB/s |
| Szybkość odczytu | 520 MB/s |
| Pamięć Flash | Samsung 32 layer 3D 2-bit V-NAND |
| Sterownik | Samsung 3-rdzeniowy MEX |
| Cechy dodatkowe | Obsługa TRIM; Obsługa RAID; 256-bitowe szyfrowanie AES, TCG / Opal, IEEE1667 (sprzętowe); Tryb uśpienia |