Stacje robocze

Stacje Robocze GPU Xeon PHI. Serwery Obliczeniowe, Stacje Robocze CAD. Profesjonalne rozwiązania inżynierskie.

Stacje Robocze

Stacjonarne stacje robocze to zaawansowane komputery wielozadaniowe. Sklep Gigaserwer proponuje profesjonalne rozwiązania inżynierskie, na potrzeby zaawansowanych analiz, tworzenia symulacji, animacji, oraz grafiki o dużej rozdzielczości, w tym projektów 3D, obróbki materiału video, oraz projektowania gier. Ta część asortymentu dedykowana jest głównie pracownikom branży graficznej, inżynierskiej i projektowej. Dostępne są stacje robocze od klasy standardowej, tańszej, do wysokiej, posiadającej liczne opcje konfiguracji do profesjonalnych zastosowań.

Komputer serwerowy- idealny komfort pracy

Stacja robocza Supermicro to idealna opcja dla osób, które poszukują dużej mocy urządzenia. Dzięki modułom pamięci, działającym w technologii ECC, komputer serwerowy posiada wysoką stabilność działania. Z kolei stacje robocze ASUS to ogromna wydajność obliczeniowa, imponująca moc i gęstość, która pozwala radzić sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Stacja robocza CAD nadaje się do zastosowań inżynierskich. Atutami urządzeń są duża ilość portów, możliwość rozbudowania pamięci RAM, kontrolery RAID, oraz optymalne chłodzenie i cicha praca.

Stacje robocze- profesjonalne rozwiązania

Bez względu na to, czy interesuje Cię stacja robocza CAD, serwer obliczeniowy, czy stacje graficzne, Gigaserwer oferuje Ci duży wybór modeli stacji roboczych. Liczne konfiguracje w połączeniu ze sporą rozpiętością cenową pozwalają na właściwy dobór urządzenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy służą swoją wiedza i doświadczeniem. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i zapytań ofertowych.

Serwer GPU

Zaawansowane rozwiązania dla deep learningu stworzone wspólnie z AMD umożliwiają wkroczenie w nowy obszar działalności branży IT. Procesory EPYC oraz karty graficzne Nvidia i AMD dedykowane do pracy w serwerach obliczeniowych tworzą potężną jednostkę obliczeniową. Pracuj szybciej i wydajniej dzięki stacjom roboczym Supermicro. Obudowy typu Tower umożliwiają montaż w bezpośrednim otoczeniu pracującego, dzięki wydajnemu chłodzeniu i wentylatorom typu Silent i UltraSilent nie będą irytować podczas pracy w tym samym pomieszczeniu. Serwery Rack 1U, 2U, 4U, 10U umożliwiają montaż w specjalnych szafach serwerowych, w pomieszczeniach z dodatkowym systemem chłodzenia. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń i cichą pracę na wydajnym sprzęcie z dala od hałasu.