STORAGE/NAS

Serwery Storage, Serwery NAS, Macierze Dyskowe, Półki dyskowe JBOD. Nieograniczona przestrzeń dyskowa.

Serwery storage to niezawodna pamięć masowa, oznaczająca szybki dostęp do wielu danych, jak również bezpieczeństwo ich przechowywania. Sklep Gigaserwer proponuje wybór urządzeń, dostosowanych do wielu funkcji. Znajdziesz tutaj serwery NAS, macierze dyskowe oraz nowoczesne serwery klasy high-end. Ich atutem jest pojemna pamięć i wiele możliwości rozbudowy. Użytkownik może liczyć na produkt, w którym trudno doszukać się wad.

Serwery do zadań specjalnych

Szerokie spectrum urządzeń zapewnia ich różnorakie zastosowanie. Proponowane systemy pamięci masowej Supermicro, jak również macierze dyskowe i serwery plików mogą znaleźć swoje zastosowanie w środowiskach hostingowych, centrach danych, oraz środowiskach cloud computing, w których dużym wyzwaniem jest ograniczona przestrzeń. Z kolei stacje robocze high-end są idealne dla firm z branży IT, dużych przedsiębiorstw, oraz korporacji. Przydają się wszędzie tam, gdzie przechowuje się lub przetwarza dane, na przykład w chmurze. Taki serwer plików wykorzystywany jest do obliczeń o wysokiej wydajności.

Komfort pracy

Nowoczesna macierz dyskowa to nieograniczona przestrzeń. Nowoczesne serwery klasy high-end odpowiadają nawet najbardziej wygórowanym potrzebom przedsiębiorstw, ponieważ stworzono je do profesjonalnych zadań. Można z nich korzystać w codziennej pracy, licząc na ich wydajność, niezawodność oraz skalowalność. Sprawdzają się nie tylko do przechowywania danych, ale także udostępniania zdjęć, czy muzyki filmów w sieci lokalnej. Bardziej zaawansowane urządzenia mogą stanowić multimedialne centrum.