O Nas

Jesteśmy prężnie działającym sklepem serwerowym Gigaserwer z ofertą dopasowaną do realnych potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych. Świadczone przez nas usługi mają stabilny fundament oparty na wysokich kompetencjach zawodowych i aktualnej wiedzy z zakresu rozwiązań serwerowych.
Dzięki certyfikacji produkcji i serwisu normą ISO 9001:2015 możemy zapewnić odbiorcom jakość naszych serwerów i stacji roboczych.
Certyfikat ISO 9001:2015 Gigaserwer

Współpraca

W celu zapewnienia naszym klientom pełnego zadowolenia, niezmienną wartością jest obsługa na najwyższym poziomie, długotrwała współpraca oparta na partnerskich relacjach oraz dostarczenie nowoczesnych i superwydajnych produktów podnoszących komfort pracy w każdym środowisku biurowym i przestrzeni domowej.

W ofercie najlepszy sprzęt serwerowy dla małych i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Polecamy wydajne stacje robocze Supermicro o wysokiej mocy zaprojektowane dla prostych i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych, usługi kolokacji lub jako macierze dyskowe. Ponadto w asortymencie dyski serwerowe NAS/STORAGE dla każdej infrastruktury serwerowej oraz serwery Tower i serwery Rack o wysokości 1U, 2U, 3U oraz 4U. Uzupełnieniem oferty są płyty główne, płyty serwerowe, dyski serwerowe oraz obudowy. Bez względu na to, czy priorytetem jest dla Ciebie efektywna i nieprzerwana praca, wielozadaniowość, bezpieczeństwo danych, duża moc obliczeniowa, gęstość upakowania, energooszczędny procesor, kompaktowa obudowa serwerowa – zapraszamy. Eksperci ze sklepu Gigaserwer wskażą odpowiedni komputer serwerowy dopasowany do Twoich oczekiwań.

Oferujemy

 

To, co charakteryzuje sklep Gigaserwer, to doskonała znajomość oferowanego sprzętu, testowanego przez nas osobiście, co przekłada się na fachowe i rzetelne doradztwo. Każdego dnia udowadniamy naszym klientom, że tanie a zarazem bardzo efektywne serwery Supermicro to dobry wybór.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

   QNAPlogo.png (246×50)

NVIDIA