O Nas

Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem z ofertą dopasowaną do realnych potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych. Świadczone przez nas usługi mają stabilny fundament oparty na wysokich kompetencjach zawodowych i aktualnej wiedzy z zakresu rozwiązań serwerowych.

W celu zapewnienia naszym klientom pełnego zadowolenia, niezmienną wartością jest obsługa na najwyższym poziomie, długotrwałe współpraca oparta na partnerskich relacjach oraz dostarczenie nowoczesnych i superwydajnych produktów podnoszących komfort pracy w każdym środowisku biurowym i przestrzeni domowej.

To, co charakteryzuje sklep Gigaserwer, to doskonała znajomość oferowanego sprzętu, testowanego przez nas osobiście, co przekłada się na fachowe i rzetelne doradztwo. Każdego dnia udowadniamy naszym klientom, że tanie a zarazem bardzo efektywne serwery Supermicro to dobry wybór.

W ofercie najlepszy sprzęt serwerowy dla małych i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Polecamy wydajne stacje robocze Supermicro o wysokiej mocy zaprojektowane dla prostych i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych, usługi kolokacji lub jako macierze dyskowe. Ponadto w asortymencie dyski serwerowe NAS/STORAGE dla każdej infrastruktury serwerowej oraz serwery Tower i serwery Rack o wysokości 1U, 2U, 3U 4U. Uzupełnieniem oferty są płyty główne, dyski serwerowe, obudowy.

Bez względu na to, czy priorytetem jest dla Ciebie efektywna i nieprzerwana praca, wielozadaniowość, bezpieczeństwo danych, duża moc obliczeniowa, gęstość upakowania, energooszczędny procesor, kompaktowa obudowa serwerowa – zapraszamy. Eksperci ze sklepu Gigaserwer wskażą odpowiedni komputer serwerowy dopasowany do Twoich oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

   QNAPlogo.png (246×50)