Sklep supermicro

Cały asortyment producenta dostępny w jednym miejscu. Karty Rozszerzeń AOC, Płyty główne, Obudowy, Serwery Barebone...

Serwery

Wyspecjalizowane jednostki serwerowe jakie oferuje producent sprawdzają się idealnie na każdym polu w zaawansowanej technologii IT. Dzięki bardzo szerokiemu spektrum wyboru każdy z użytkowników znajdzie serwer idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Zabrzmi to jak banał ale w rzeczywistości tak jest – serwery są na każdą kieszeń! Znakiem firmowym rozwiązań serwerowych Supermicro jest najlepszy dostępny obecnie na rynku stosunek ceny do jakości.

Sklep

Ten dział przedstawia wszelkie komponenty serwerowe które wspomagają bądź uzupełniają pracę w taki sposób aby serwery supermicro były wydajne i niezawodne. Dyski serwerowe HDD oraz SSD, kontrolery RAID, karty sieciowe o przepustowości 1GB, 10Gbs w technologii RJ45 oraz SFP+, karty Fibre Channel, adaptery InfiniBand QDR czy FDR – czyli jednym słowem wszystko co jest niezbędne do prawidłowego działania infrastruktury serwerowej.

High-End Solution

Czyli to co zaawansowani użytkownicy lubią najbardziej. Rozwiązania takie jak MicroBlade czy SuperBlade, Twin Solution oraz Microcloud idealnie wpasowują się w dzisiejsze standardy tworzenia maksymalnie zoptymalizowanej infrastruktury IT. Każdy serwer wyposażany jest w element zdalnego zarządzania pracujący w technologii IPMI2.0. Dyski serwerowe, zazwyczaj Hot-Swap lub Hot-Plug dobrze wpasowują się w najnowszą technologię Ultra Servers. Użytkownicy którzy szukają zaawansowanego serwera obliczeniowego również mogę skierować swój wzrok na serwery ponieważ wśród nich znajdziemy również jednostki 4 procesorowe z rozbudową pamięci RAM nawet do 3TB DDR4 2400MHz.