STACJE ROBOCZE

Stacje Robocze GPU Xeon PHI. Serwery Obliczeniowe, Stacje Robocze CAD. Profesjonalne rozwiązania inżynierskie.

Stacje Robocze

Stacjonarne stacje robocze to zaawansowane komputery wielozadaniowe. Sklep Gigaserwer proponuje profesjonalne rozwiązania inżynierskie, na potrzeby zaawansowanych analiz, tworzenia symulacji, animacji, oraz grafiki o dużej rozdzielczości, w tym projektów 3D, obróbki materiału video, oraz projektowania gier. Ta część asortymentu dedykowana jest głównie pracownikom branży graficznej, inżynierskiej i projektowej. Dostępne są modele od klasy standardowej, tańszej, do wysokiej, posiadającej liczne opcje konfiguracji do profesjonalnych zastosowań.

Idealny komfort pracy

Stacje robocze Supermicro to idealna opcja dla osób, które poszukują dużej mocy urządzenia. Dzięki modułom pamięci, działającym w technologii ECC, komputer serwerowy posiada wysoką stabilność działania. Z kolei stacje robocze ASUS to ogromna wydajność obliczeniowa, imponująca moc i gęstość, która pozwala radzić sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Stacja robocza CAD nadaje się do zastosowań inżynierskich. Atutami urządzeń są duża ilość portów, możliwość rozbudowania pamięci RAM, kontrolery RAID, oraz optymalne chłodzenie i cicha praca.

Profesjonalne rozwiązania

Bez względu na to, czy interesuje Cię stacja CAD, serwer obliczeniowy, czy stacje graficzne, Gigaserwer oferuje Ci duży wybór modeli stacji roboczych. Liczne konfiguracje w połączeniu ze sporą rozpiętością cenową pozwalają na właściwy dobór urządzenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy służą swoją wiedza i doświadczeniem. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i zapytań ofertowych.